PavarsiaForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Ora
Lojra
Tema Fundit
» Test ****...........
 - Pavarsia Icon_minitimeFri Feb 03, 2012 5:24 pm nga Admin

Rregullat e Forumit
Rregullat e forumit jane :1.Postimet duhet te jene te gjitha ne gjuhen shqipe ne perjashtim te teksteve te kengeve dhe Forumeve te cilt jan ne gjuh te huaja.2.Cdo postim i juaji duhet te jet i pershtatshem me temen dhe mbrenda temes,perndryshe postimi do te fshihet ose editohet.3.Mos te hapen dy tema te njejta ne forum dhe duhet ti shikoni temat para se ti hapni ato.4.Ndalohet perdorimi i fjaleve banale ne forum ne te kundert nese i perdorni, ato postimi do te editohen ose do fshihen.5.Ndalohen postimet fyese qe medojne te ofendojne dike me fe,krahine,etj6.postimet qe permbajne materijale pornografike si (foto,tekste apo dicka e tille ) autori mund te perjashtohet nga forumi.7.cdo postim te juajin qe e shohin te drejte administratoret apo moderatoret ta fshijne apor ta editojne,ai do te fshihet ose editohet nga forumi.8.Secila foto e cila doket mallesin mete madhe se cesht pamja e forumit ajo foto do fshihet sepse forumi me foto te medhaja deformohet dhe i hup pamja!9.Ne firmat tuaja nuk lejohet asnje lloj reklame apor fotografi qe permban ndonje reklam,perndryshe firma juaj do fshihet nga stafi drejtues i ketij forumi.10.Ne ket forum nuk lejohen reklama te asnje dhoji.11.Permbajtja e TemaveStafi administrativ dhe moderues nuk mban ASNJE pergjegjesi per temat e hapura nga anetare te ndryshem rreth opinioneve te tyre, por merr masa kur temat e hapura apo postimet e bera jane KUNDER rregullores se Forumit.12.Emri qe ju do te zgjidhni per tu rregjistruar ne forum, duhet te jete i tille qe te mos permbaje fjale banale, ose qe shkaktojne tension, gjithashtu dhe fjale te tjera te cilat mund te krijojne keqkuptime si: administrator, moderator, supermoderator. Ne rast te tille emri do tju ndryshohet ose te fshihet. Rregjistrimi ne forum, do te thote se keni pranuar cdo rregull te mesiperm, prandaj nje veprim i tille kerkon nje pjesemarrje sa me dinjitoze.Aregetim te kendeshem.
Radio I
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 6 më Wed Jan 25, 2012 3:52 pm
Statistikat
Forumi ka 29 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Mimy

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2 artikuj v 1 temat
Top posters
gllo22
 - Pavarsia Vote_lcap - Pavarsia Voting_bar - Pavarsia Vote_rcap 
LOLO
 - Pavarsia Vote_lcap - Pavarsia Voting_bar - Pavarsia Vote_rcap 
Adi
 - Pavarsia Vote_lcap - Pavarsia Voting_bar - Pavarsia Vote_rcap 
Gabriello
 - Pavarsia Vote_lcap - Pavarsia Voting_bar - Pavarsia Vote_rcap 
Ardiana
 - Pavarsia Vote_lcap - Pavarsia Voting_bar - Pavarsia Vote_rcap 
UniKKatili
 - Pavarsia Vote_lcap - Pavarsia Voting_bar - Pavarsia Vote_rcap 
studenti_pe
 - Pavarsia Vote_lcap - Pavarsia Voting_bar - Pavarsia Vote_rcap 
Jana
 - Pavarsia Vote_lcap - Pavarsia Voting_bar - Pavarsia Vote_rcap 
SyArta
 - Pavarsia Vote_lcap - Pavarsia Voting_bar - Pavarsia Vote_rcap 
sweet alba
 - Pavarsia Vote_lcap - Pavarsia Voting_bar - Pavarsia Vote_rcap